اتاق حمل چادری از انواع اتاق حمل بار می باشد. این محصولات بر روی شاسی ماشین نصب می شوند و جهت حمل و نقل کالاها در مسیرهای شهری و بین شهری مناسب میباشند. به این محصول ،در صورت نصب شدن بر روی کامیونت یا تریلر، تریلر چادری هم گفته می شود. این تریلرها شاسی و قطعات فلزی دارند که ازاستحکام بالایی برخوردار می باشد.

اتاق حمل چادری را می توان از جهت ساختار آن مورد بررسی قرار داد. این محصولات به صورت دست دوم و نوع فابریک نیز خرید و فروش می شوند. همچنین اتاق حمل چادری را می توان تعمیر و بازیابی نیز کرد.

اتاق حمل چادری

اتاق حمل چادری را می توان با توجه به موارد مصرف و کاربردی که دارند به آپشن های تازه و مختلفی مجهز کرد. به عنوان مثال جعبه، یخچال ، تانک آب یا موارد دیگر بسته به نیاز و سفارش مشتری… . در اتاق حمل چادری از یراق آلات تمام گالوانیزه مقاوم در برابر آب زدگی استفاده می شود.  جنس چادر خارجی آن پلیمر مخصوص و مقاوم می باشد.

درب بغل آن از آلومینیوم است. تعداد آن ،به دلخواه مشتری، بین ۴ تا ۵ عدد خواهد بود. دارای تیرک های فلزی از جنس گالوانیزه می باشد. اتاق حمل چادری مقاومت دمایی بین -۳۰ تا +۷۰ درجه سانتیگراد را دارند. کف ساختار برخی از انواع اتاق حمل چادری از چوب بوده و روکش مخصوص روی شاسی نصب می شود. دیواره های این محصول نیز می تواند از جنس آلومینیوم باشد.

صنایع اتاق سازی ماموت با تکیه بر متخصصین و صنعتگران در زمینه ساخت اتاق بار کامیون ، کامیونت و تغییر کاربری انواع خودرو های سبک و سنگین فعالیت می کند.

انواع اتاق حمل چادری

انواع اتاق حمل چادری با توجه به ساختاری که دارند به صورت زیر دسته بندی می شوند.

اتاق حمل چادری کشویی سه محور

اتاق حمل چادری کشویی به گونه ای است که سقف و بغل دارای قابلیت کشویی است. تیرک های فلزی آن نیز قابلیت باز شدن و حرکت دارند. که از آن ها برای نگه داری چادر استفاده می شود. تریلی چادری شش حلقه لاستیک و شش عدد رینگ دارند.

اتاق حمل چادری سقف ثابت سه محور

اتاق حمل چادری سقف ثابت سه محور، شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد مستحکم را دارد. این نوع اتاق حمل بار نیز قابلیت افزودن امکانات اضافه همچون سنسور نشان دهنده لنت، رینگ و لاستیک زاپاس را دارد.

اتاق حمل چادری دو محور

اتاق حمل بار چادری دو محور نیز ویژگی هایی همچون دیگر انواع اتاق های حمل بار دارد. تفاوت آن ها در تعداد محورها می باشد.

مشخصات فنی اتاق حمل چادری

مشخصات فنی اتاق حمل چادری به شرح زیر می باشد:

شاسی از ناودانی فابریک فولادی با ورق کف ۳ میل ساده

چادر خارجی از جنس پلیمر مخصوص با مقاومت بالا

ابعاد خارجی

طول : ۱۳۷۴۰ میلیمتر

عرض : ۲۵۵۰ میلیمتر

ارتفاع : ۴۰۳۰ میلیمتر

 

ابعاد داخلی

طول : ۱۳۶۷۰ میلیمتر

عرض : ۲۴۸۰ میلیمتر

ارتفاع : ۲۶۸۰ میلیمتر تا زیر لوله سقف

 

وزن : ۶۵۰۰ کیلوگرم

بارخور کف: قابلیت جاگیری ۳۴عدد پالت استاندارد

ظرفیت ۲۶۰۰۰ کیلوگرم

حجم ۹۳ مترمکعب

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.