ساندویچ پانل پیچ مخفی چیست؟

ساندویچ پانل پیچ مخفی به دلیل ظاهر خاصی که دارد هنگام نصب پیچ ها مخفی می شود و نمای زیبایی به ساختمان می دهد. از این پانل در مصارف خاص که عایق بندی و جلوگیری از نفوذ گرد و خاک اهمیت دارد استفاده می شود.
ساندویچ پانل پیچ مخفی با ضخامت ۵ سانتی متر و عرض ۱/۱۲ سانتی متر تولید می گردد. لبه های این پانل به گونه ای طراحی شده است که یک پانل با پیچ به سازه متصل می شود و سپس لبه ی بعدی روی آن قرار میگیرد و مانع از دیده شدن پیچ می شود که همین امر باعث زیبایی نمای ساختمان ها شده است.

انواع ساندویچ پانل پیچ مخفی

پانل پیچ مخفی شیار ریز
پانل پیچ مخفی شیار درشت
پانل پیچ مخفی بدون شیار
پانل پیچ مخفی میکروویو

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی فقط برای پوشش سقف ها تولید می شود، لبه های این پانل ها به گونه ای طراح شده است که هنگام نصب لبه یکی از پانل ها با پیچ به اسکلت سازه وصل شده و سپس اورلپ پانل بعدی روی آن قرار می گیرد. فوم های این نوع پانل ها در حالت عادی سفید بوده ولی در رنگ های دیگر نیز قابل تولید هستند.
ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی از دو لایه ورق آلوزینک ساخته شده است که بهترین نوع فوم به کار رفته درون آن از لحاظ عایق و استحکام، فوم پلی یورتان است.

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

کاربرد ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

از این پانل ها برای پوشش سقف های مختلف استفاده می شود مانند:
ساخت کانکس مسکونی
کانکس ها
سقف سوله ها
کارخانجات
سقف ویلاهای پیش ساخته
آشیانه هواپیما
ساخت بیمارستان ها

وزن سبک، عایق سرما و گرما، مقاوم در برابر آتش سوزی، تجزیه پذیر، تنوع رنگ، عایق صوتی بودن، مقاوم در برابر پوسیدگی، مقاوم در برابر زلزله، آتش سوزی، مقرون به صرفه بودن و … از مزایای این ساندویچ پانل ها به شمار می رود.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی به به گونه ای ساخته می شود که در قسمت عرض از یک سمت دارای برآمدگی و از سمت دیگر دارای تورفتگی است. هنگام نصب، این پانل ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند و باعث قفل شدن و همپوشانی لبه ها به یکدیگر می شوند سپس با پیچ به سازه ها متصل می گردند.
این پانل از ورق های گالوانیزه رنگی و فوم عایق پلی یورتان ساخته شده است. فوم به کار رفته در این پانل عایق حرارتی و صوتی است. نوع، رنگ، طول، ضخامت و فوم به کار رفته در این پانل ها بسته به سفارش مشتری و مکان مورد استفاده پانل ها متفاوت است.
مقاومت در برابر نفوذ باد و باران، مقرون به صرفه بودن، هزینه نگهداری پایین و جلوگیری از اتلاف انرژی از ویژگی های این پانل ها به شمار می آید.

ساندویچ پانل پیچ مخفی

انواع ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

شیاردار
پیچ مخفی
صاف

کاربرد ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

ساختمان های پیش ساخته
کانکس ها
سردخانه ها
فضاهای صنعتی
سوله ها
ساختمان های مسکونی
کارخانجات
سالن های ورزشی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.