قیمت ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پانل نوعی سازه مدرن است که به عنوان جایگزینی برای مصالح ساختمانی سنتی مانند ماسه و سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار پانل ها متشکل از سه لایه به هم چسبیده است که لایه های بیرونی ساندویچ پانل از دو ورقه فلزی معمولا از جنس ورق آلومینیوم، ورق آلوزینک یا ورق گالوانیزه است.
لایه میانی ساندویچ پانل متشکل از نوعی فوم از جنس عایق پلی یورتان، عایق پلی استایرن، عایق XPS، عایق پشم سنگ و عایق پشم شیشه است.

انواع ساندویچ پانل

پانل های ساندویچی دارای انواع مختلفی مانند ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی است.
نوع کاربری پانل ها و مواد تشکیل دهنده آن می‌تواند در قیمت ساندویچ پانل بصورت مستقیم تاثیر داشته باشد.

مزایای ساندویچ پانل

اولین مزیت خرید ساندویچ پنل قیمت آن است که نسبت به مصالح سنتی و حتی صنعتی دیگر که در طراحی انواع سازه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند بصرفه تر است.
مزیت دیگر ساندویچ پانل که بازهم مربوط به کاهش قیمت و هزینه ها می‌شود، حمل و نقل پانل هاست. وزن سبک پنل های ساندویچی باعث می‌شود نیاز کمتری به نیروی کار برای حمل صفحات پانل داشته باشید و این موضوع در قیمت تمام شده ساندویچ پانل موثر است.
از دیگر مزایای صفحات پانل خاصیت دیرسوز بودن به دلیل ضریب انتقال حرارتی پایین است. مقاومت در برابر حرارت و عایق صوتی و هم چنین ضریب نفوذ پذیری پایین در برابر رطوبت و بخارآب این امکان را فراهم آورده تا از ساندویچ پانل در انواع مناطق از نظر جغرافیایی و وضعیت آب و هوا استفاده شود.
از ورقه های پانل به دلیل خاصیت آنتی باکتریال برای ساخت کانکس کامیونت‌های حمل‌گوشت و فرآورده‌های‌گوشتی و همچنین اتاق‌تمیز استفاده می‌شود. این موضوع امکان ساخت آزمایشگاه ها را به وسیله ساندویچ پانل به دلیل عدم تشکیل قارچ و نفوذ حشرات‌موذی و همچنین قیمت مناسب فراهم می‌آورد.
صفحات ساندویچ پانل در برابر تکانه‌هایی مانند زلزله و وزش بادهای شدید مقاومت بالایی دارند. از این جهت اغلب برای سبک‌سازی‌ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد ساندویچ پانل

از ساندویچ پانل برای ساخت انواع کانکس، خانه های پیش‌ساخته، دیوار و سقف سوله و سردخانه های صنعتی، سالن‌سینما و آزمایشگاه ها، اتاق‌تمیز و سبک‌سازی‌ساختمان و بسیاری مصارف دیگر استفاده می‌شود.
به علت قیمت مناسب ساندویچ پانل ماموت و همچنین عدم نیاز به مواد نگه‌دارنده مانند ماسه و سیمان، حمل و نقل آسان و نصب سریع پانل ها از این محصول در صنایع مختلف استفاده می‌شود.
قیمت ساندویچ پانل و کم هزینه بودن از نظر موارد‌جانبی و سرعت در نصب پانل ها باعث می‌شود این سازه از محبوبیت ویژه‌ای در میان معماران و مهندسان‌طراح سازه‌های صنعتی و مسکونی داشته باشد.کانکس های نگهبانی، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس هایی که به عنوان درمانگاه‌های سیار و موقت در مناطق کم برخوردار یا دچار آسیب‌هایی مانند سیل و زلزله، مورد استفاده قرار می‌گیرند از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند.

 

ورق ساندویچ پانل

حتما در میان انواع کامیونت ها و خودروهای کشنده اتاق حمل بار را مشاهده نموده اید . انواع اتاق حمل بار و یخچال هایی که برای حمل گوشت مورد استفاده قرار میگیرند از ساندویچ پانل ساخته شده اند.
ساندویچ پانل قیمت بسیار کمتری نسبت به مصالح ساختمانی مانند بلوک های سیمانی یا آجر وحتی چوب و سنگ دارد. از طرف دیگر برای حمل پانل ها نیاز به تجهیزات یا خودروهای باری مخصوصی وجود ندارد بنابراین بهترین گزینه برای ساخت خانه های پیش ساخته دراکثر مناطق کشور بخصوص ساخت ویلای ساندویچ پانل در شمال کشور هستند.
استحکام پنل های دیواری و سقف ساندویچ پانل که با قیمت مناسب توسط شرکت ماموت تولید و روانه بازار می شوند به قدری است که می توانند انواع وضعیت های آب و هوایی کشور بدون مشکلاتی مانند خوردگی در هوای مرطوب و یا فرسودگی و تغییر شکل در مناطق گرم برای حداقل ۱۰ سال بصورت مداوم کار کنند.

قیمت ساندویچ پانل ماموت

خوب اکنون که درباره اینکه ساندویچ پنل چیست و چه کاربرد و مزایایی دارد آشنایی نسبتا کاملی بدست آوردیم، بهتر است درباره قیمت ساندویچ پانل توضیحاتی ارائه نماییم تا در نهایت قیمت هر متر مربع ساندویچ پنل را به صورت تصویری که در ادامه مشاهده می نمایید ارائه کنیم.
همانطور که می دانید قیمت ساندویچ پنل ماموت به مواد تشکیل دهنده صفحات پانل بستگی دارد و بیشتر این مواد وارداتی هستند، بنابراین و با توجه به نوسانات ارز نمی توان قیمت ساندویچ پانل را بصورت ثابت در وب سایت درج نمود. از این جهت لطفا برای استعلام قیمت روز ساندویچ پنل با کارشناسان واحد فروش ماموت گروپ تماس بگیرید.

قیمت ساندویچ پانل ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.