ساندویچ پانل دورو نایلون چیست؟

 

ساندویچ پانل دورو نایلون ساندویچ پانل دیواری دورو نایلون مقایسه ی انواع فرم های ورق گالوانیزه با یکدیگر ساندویچ پانل پشم سنگ یا ضد حریق

ساندویچ پنل انواع مختلفی دارند که میتوان به ساندویچ پانل دورو نایلون اشاره کرد. مصارف این نوع ساندویچ پانل ها بیشتر برای عایق کردن کف سرد خانه های ثابت و دیوار و سقف کاذب ساختمان ها جهت ایجاد عایق صوتی و حرارتی استفاده میشود همانطور که از اسم این نوع ساندویچ پانل مشخص است بجای استفاده از ورق فلزی از نایلون استفاده میکنند نحوه استفاده از این نوع ساندویچ پانل ها در کف سردخانه های ثابت به این صورت است که زمانی که در کف نصب و اجرا شد روی ساندویچ پانل رو با بتون جهت عایق کاری بیشتر و جلوگیری از انتقال دما در سردخانه ها پوشش میدهند.و نسبت به دیگر ساندویچ پانل ها وزن سبکتری دارد.

مدل ساندویچ پانل دورو نایلون

ساندویچ پانل دیواری صاف یا به اصطلاح ساندویچ پانل دو رو صاف دیواری یا ساندویج پانل اتاق تمیز هم گفته میشود.این نوع ساندویچ پانل هامقاومت بسیار بالایی در برابر سایدگی، ضربه خوردگیو پوسیدگی دارندو به دلیل صاف بودن لایه رویی و بیرونی از تجمع میکروب و باکتری ها جلوگیری میکند.این نوع پانل در آزمایشگاهها، کارگاههای تولید دارو، کارخانه های تولید مواد غذایی،اطاق عمل بیمارستان و کارخانه تولید واکسن استفاده میشود.

ضخامت و وزن ساندویچ پانل دورو صاف

در بعضی از پروژه ها ضخامت و وزن از اهمیت بالایی برخوردار است از این رو استفاده از پانل دو رو صاف از اهمیت زیادی برخوردار است و در ایجاد اتاقهای دیتا سنتر و سردخانه ها بیشتر استفاده میشود.این ساندویچ پانل در ضخامتهای ۴ الی ۱۵ سانتی متر و به دلخواه مشتری تولید میشود.

ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی استایرن

ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی استایرن ساندویچ پانل دیواری دورو نایلون مقایسه ی انواع فرم های ورق گالوانیزه با یکدیگر ساندویچ پانل پشم سنگ یا ضد حریق

ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی استایرن از ورق گالوانیزه با ضخامت ۵ سانتی متر تولید میشود. عایق استفاده شده، عایق به کار رفته در این محصول از نوع پلی استایرن دیرسوز  می باشد.پلی استایرن منبسط شده در حین فرآیند شکل گیری، هوا را در خود جای می دهد و حفره های فوم با هوای محبوس پر می شود که همین امر ساندویچ پانل دیواری را به عایق حرارتی با ضریب انتقال حرارت پایین تبدیل می کند، به دلیل داشتن عایق ضد حریق مزیت سبکی و مقرون به صرفه بودن را دارا میباشد.

 

ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی یورتان

ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی یورتان از ورق گالوانیزه رنگی ساخته شده و در سایزهای   ۱۰،۸،۶،۵،۴ و ۱۵ سانتی متر تولید میشود و عموما در اتاق تمیز، کارخانه های تولید مواد غذایی و کارگاه تولید واکسن و بناهایی که پاکی و تمیز بودن محیط دراولیت زیادی قرار دارد.ساندویچ پانل دیواری در دو نو ع دو رو صاف و یک رو صاف و دارای صیف رنگی زیادی میباشد. این نوع پانل مشابه دیگر پانل ها به صورت سلیقه ای و دلخواه مشتریان در رنگهای مختلف تولید میشود. مواد پلی یورتان عایق حرارتی و صوتی هستند و میکروبها و باکتریها در پانل قابلیت رشد خود را از دست میدهند.

 

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.