ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل انواع ساندویچ پانل کاربرد ساندویچ پانلکاربرد ساندویچ پانل ورق آلوزینک ساندویچ پانل دو رو ورق شیار دار ساندویج پانل دیواری دو رو صاف پلی استایرن ساندویچ پانل دیواری دورو نایلون مقایسه ی انواع فرم های ورق گالوانیزه با یکدیگر ساندویچ پانل پشم سنگ یا ضد حریق

 

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل یا به اختصار one side sandwichpanel نوع دیگر از ساندویج پانل میباشد که جنس ورق از آلومنیوم، آلوزنیک یا ورق گالوانیزه میباشد، جنس لایه دوم ساندویچ پانل یگرو ورق یکرو فویل از جنس فویل آلومنیومی یا کاغذ میباشد. این نوع از پانل بیشتر برای امکانی مورد استفاده میباشد که دارای سقف کاذب میباشند به این دلیل که لایه بیرونی داراری ورق ۰.۵ رنگی میباشد و قسمت داخلی دارای ورق آلومنیوم یا کاغذ میباشد که بعد از انجام ساندویچ پانل و اتمام کار سقف کاذب استفاده میشود. ساندویچ پانل ذکر شده مقاومت کمتری نسبت به دیگر پانل ها داشته و مقرون به صرفه بودن این نوع پانل باعث شده که عیب مقاوت بیشتر به چشم نیاد و مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.

کاربرد ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل

  • سقف کاذب و پوشش ساختمانهای صنعتی و انبارهای سوله میباشد
  • پوشش دیوارها جهت نماسازی و عایق کاری برودتی و صوتی

معایب ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل

  • مقاومت کمتر نسبت به دیگر پانل ها
  • عدم فرم دهی به صورت منحنی
بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.