پوشش سقف سوله – ساندویچ پانل سقفی

پوشش سقف سوله

از متداول ترین پوشش هایی که برای سقف سوله می تواند مورد استفاده قرار گیرد، ساندویچ پانل سقفی و دیواری است. این نوع از پوشش های سقفی از دو ورق فلزی که میانه آنها نوعی فوم تزریقی متشکل از مواد پلی یورتان یا پلی استایرن استفاده شده است تشکیل می شوند.

ساختار بکار رفته در تولید ساندویچ پانل سقفی و دیواری به گونه ای است که از این پوشش می توانید به عنوان عایق صدا و همچنین سرما و گرما در مکان هایی نظیر سوله های صنعتی ، سالن همایشات ، سینما و آزمایشگاه ها و سردخانه های صنعتی استفاده نمایید.

از مزیت های ساندویچ پانل به عنوان پوشش سقف سوله می توان به سرعت و سهولت نصب اشاره کرد و همین امر موجب کاهش هزینه ها می شود. از ساندویچ پانل می توانید در پوشش سقف سوله ، سالن های ورزشی ، پوشش سقف انبارها و حتی سوله هایی که به عنوان آشیانه هواپیما بکار می روند استفاده نمایید.

انواع پوشش سقف سوله

انواع ساندویچ پانل ها را می توانید به عنوان پوشش سقف سوله های صنعتی استفاده نمایید:

ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم تزریقی پلی یورتان و پلی استایرن

ورق گالوانیزه با عایق پشم شیشه و پشم سنگ

ورق آلومینیوم با عایق فوم تزریقی

ساندویچ پانل به عنوان پوشش سقف و دیوار

دیوارها و پوشش سقف سوله با استفاده از ورق گالوانیزه رنگی و ساده که با ضخامت های گوناگون طراحی می شوند. به عنوان مثال ورق طرح ذوزنقه یا عایق پشم شیشه و پشم سنگ مناسب برای ساخت دیوار و سقف سوله ها و سردخانه های صنعتی است. این محصول به عنوان بهترین جایگزین برای دیوارها و سقف های سفالی و آجری می باشد زیرا وزن سبک تر و قیمت تمام شده پایین تری دارند و بدلیل سهولت در نصب در زمان هم صرفه جویی می شود.

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.