ورق ساندویچ پانل سقفی

پیش از اینکه درباره مشخصات و ویژگی های ورق ساندویچ پانل سقفی توضیح دهیم بهتر است درباره ساختار انواع پانل های ساندویچی توضیحاتی را ارائه نماییم.

انواع ساندویچ پانل ها ساندویچ پانل سقفی

ورق ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل از دو لایه فلزی از جنس ورق آلومینیوم ، ورق گالوانیزه یا ورق آروزینک در دو طرف ساخته شده است که در میانه آنها نوعی فوم پلیمری از جنس پلی یورتان یا پلی استایرن تزریق می شود. همچنین از پشم سنگ ، پشم شیشه و فوم xps هم در ساخت ورق های ساندویچ پانل استفاده می شود. که هر کدام از این مواد دارای خواص منحصر به خود می باشند.

در مورد قیمت ساندویچ پانل باید گفت که قیمت تمام شده این محصول با توجه به وارداتی بودن ورق ساندویچ پانل سقفی متغیر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ساندویچ پانل و استعلام قیمت روز این محصول می توانید از طریق برگه تماس با ما با کارشناسان واحد فروش ماموت در ارتباط باشید.

ورق ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی طرح سفال
ساندویچ پانل سقفی طرح سفال

ساندویچ پنل های سقفی از دو لایه فلزی در دو طرف و یک لایه فوم عایق به عنوان لایه میانه تشکیل شده اند. بهترین نوع این عایق ، فوم پلی یورتان است.

از مزیت های این پانل ها می توان به عایق بودن در برابر صدا ، رطوبت ، حرارت و سرما نام برد. همچنین به دلیل داشتن استحکام بالا و وزن سبک در برابر تکانه هایی مانند زلزله کاملا مقاوم است.

از ساندویچ پانل سقفی می توان در پوشش سقف سوله ها ، سردخانه های صنعتی ، اتاق های تمیز و کانکس و همچنین سقف خانه های پیش ساخته استفاده نمود.

 

ورق ساندویچ پانل سقفی به دلیل خاصیت آنتی باکتریال در ساخت کامیونت های حمل گوشت و فرآورده های گوشتی هم بکار می رود.

این محصول دارای خاصیت نسوز می باشد و در برابر انتقال حرارت مقاومت بالایی دارد. از این جهت در صورت بروز حوادثی نظیر آتش سوزی می تواند تا میزان قابل توجهی از خود مقاومت نشان دهد.

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.