مزایای ساندویچ پانل ها

  • ساندویچ پانل ها دارای عایق بسیار قوی تری نسبت به مصالح سنتی هستند
  • مزیت خوبی که ساندیچ پانل ها نسبت به مصالح سنتی دارد سبک و کم هزینه بودن آن است
  • اولویت انتخاب ساندویچ پانل ها عمر مفید آنها نسبت به دیگر سازه ها است
  • شست و شویی ساندویچ پانل ها انتخاب را برای مشتریان راحت تر میکند.
  • مطابق بودن ساندویچ پانل ها با سلیقه مشتریان
  • نصب ساندویچ پانل ها سریع و راحت بوده و میتوان در هر جایی با هر فضایی ازش استفاده کرد.

ساندویچ پانل ها دارای عایق بسیار قوی تری نسبت به مصالح سنتی هستند

برای عایق کاری مصالح ساختمانی سنتی باید هزینه ای دیگه رو متقبل شد که عایق را خریداری نمونده و بعد از اتمام کار ساخت و ساز مورد استفاده قرار بگیرد که باعث صرف هزینه و صرف وقت زیادی میباشد. مصالح ساختمانی عایق ضعیفینسبت سه ساندویچ پانل ها در برابر آب و هوا دارا میباشد.

مزیت خوبی که ساندیچ پانل ها نسبت به مصالح سنتی دارد سبک و کم هزینه بودن آن است

ساندویچ پانل ها به دلیل استفاده کردن مواد سبک در هسته پانل وزن کمتری نسبت به دیوار یا سقفهای تولید شده با مصالح ساختمانی دارند که ساندویچ پانل ۵۰ برابر وزن کمتری نسبت به مصالح ساختمانی دارند ،ساندویچ پانل به دلیل داشتن عایقهای حرارتی، صوتی، و…..  در صرفه جویی هزینه مصرف انرژی و صرفه جویی اقتصادی موثر میباشد.

اولویت انتخاب ساندویچ پانل ها عمر مفید آنها نسبت به دیگر سازه ها است

عمر مصالح ساختمانی بسته به استفاده کردن مواد با کیفیت تقریبا بیست سال بوده و در مقابل ساندویچ پانل ها  به دلیل داشتن مواد مرغوب و با کیفیت ۵۰ سال مفید میکنند و دربرابر ضربه خوردی و عوامل محیطی مقاوم میباشد.

شست و شویی ساندویچ پانل ها انتخاب را برای مشتریان راحت تر میکند.

مهمترین دلیل ساندویچ پانل ها ایمنی بودن در برابر آب و هوا میباشد، که یکی از این موارد ایمنی شست و شویی آسان پانل ها میباشد که این امر باعث افزایش عمر و مقاوم بودن در برابر شرایطی طبیعی و محیطی میباشد.

مطابق بودن ساندویچ پانل ها با سلیقه مشتریان

در مصالح ساختمانی مشتریان حق انتخاب رنگ را نداشته و از قبل رنگها تعیین شده. اما در ساندویچ پانل ها به دلیل داشتن تنوع رنگ و دارای ۱۲ طیف رنگی بوده و همین امر به انتخاب مطابق سلیقه مشتریان کمک کرده و باعث محبوبیت بیشتری در میان مشتریان میباشد.

نصب ساندویچ پانل ها سریع و راحت بوده و میتوان در هر جایی با هر فضایی ازش استفاده کرد.

در زمانهایی وقوع حوادث طبیعی از قبیل زلزله و سیل نیاز مبرم به سازه های ساختمانی که در بازه زمانی کمی اجرا شوند بیشتر میشود،ساندویچ پانل به دلیل نصب سریع و ساده گزینه خوبی برای راه اندازی سازهای آماده در زمان حوادث طبیعی میباشد.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.